Kup teraz
w promocyjnej cenie.

Zamów teraz
 

Najczęściej zadawane pytania

Czy Torgas posiada smak i zapach?
Dla nas ludzi, Torgas nie posiada żadnego smaku. Wielu ludzi próbowało już próbowało poznać jego smak. :) Każdy zgodnie stwierdził, że ma wyłącznie smak drewna. Psy "twierdzą" jednak zgoła inaczej. Co się tyczy zapachu - dla ludzkiego nosa, Torgas w ogóle nie pachnie. Czasami gdy pies bawi się gryzakiem przez dłuższy okres czasu, można wyczuć delikatny, przyjemny zapach mokrego drewna.
W jaki sposób mam dobrać rozmiar gryzka?
W naszym sklepie internetowym możesz łatwo dobrać wielkość gryzaka do wagi pieska. Wiemy jednak, że każdy Psiarz chce wybrać idealną zabawkę dla swojego pupila. Jeśli zatem masz pytania lub wątpliwości, napisz (info@torgas.pl) lub zadzwoń (tel. 664 286 288). Pomożemy Ci w wyborze idealnego Torgasa.
Czy Torgas jest czymś nasączany?
Absolutnie nie. Torgas jest całkowicie naturalnym produktem - zdrowym i bezpiecznym korzeniem krzewu o nazwie wrzosiec drzewiasty.
Czy gryzak uczula?
Torgas nie uczula i nie podrażnia układu pokarmowego.
Czy jest możliwe zniszczenie gryzaka?
Wszystko ma swoje granice wytrzymałości - Torgas także. To bardzo wytrzymały na zniszczenia gryzak, ale zdarzają się wyjątkowo mocni zawodnicy, którzy potrafią go po pewnym czasie zeszlifować. Słowem kluczem jest w tym przypadku "szlifowanie". Jeśli już Torgas zaczyna się poddawać, bezpiecznie kruszy się on, wygładza i naturalnie szlifuje. Większość psów nie jest w stanie jednak naruszyć jego struktury.
Czy zabawa Torgasem jest ryzykowna ze względu na drzazgi?
Brak drzazg to bardzo duża, niezaprzeczalna zaleta naszego gryzaka. Nie istnieje zatem niebezpieczeństwo wbicia drzazgi podczas zabawy gryzakiem.
Ile godzin dziennie piesek powinien bawić się Torgasem?
Rekomendujemy maksymalnie godzinę zabawy dziennie. Intensywna godzina całkowicie wystarczy do spalenia nadmiaru energii i uspokojenia jego emocji.
Co mogę zrobić aby Torgas cieszył mojego psa przez długi okres czasu?
Każda, nawet najfajniejsza zabawka, dostępna przez 24 godziny na dobę znudzi się. Będzie zatem idealnie jeśli zakończonej zabawie, zawsze schowasz gryzak. Dzięki temu, będę przez długi czas sprawiał frajdę Twojemu psu.
A co jeśli pies nie zainteresuje się od razu gryzakiem?
Zdarzają się pieski, które na samym początku przygody z Torgasem nie wiedzą co z nim zrobić. Umieść Torgasa na 2-3 doby w opakowaniu z suchą karmą. Znajomy psu zapach jedzenia, mocno zachęci go do rozpoczęcia zabawy. Niektórzy także smarują gryzak przysmakiem swojego pupila.
Jak zadać o higienę Torgasa?
Najlepiej po zakończonej zabawie umyć gryzak w ciepłej wodzie, a następnie wysuszyć go w przewiewnym, nasłonecznionym miejscu.
X
Produkt chwilowo niedostępny

Zostaw nam swój adres e-mail.
Napiszemy do Ciebie gdy produkt będzie dostępny.

Test XL

 

Loading
Cresta Facebook Messenger